Звенигородка. ЗДО ясла-садок № 1 "Оленка"

Подяка

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, дитячого садка, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Адміністрація ЗДО ясел-садка №1 «Оленка» висловлює щиру подяку батьківській громаді ЗДО, міському голові Саєнко Олександрові Яковичу, Народному депутатові України Ничипоренку Валентину Миколайовичу, депутатові     Звенигородської районної ради   Петрову Євгенію Віталійовичу. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Протягом останніх років ми отримали відчутну благодійну допомогу для поповненні матеріальної бази нашого садочка, в облаштуванні приміщень навчального закладу, створенні комфорту та затишку за рахунок вставлених енергозберігаючих вікон,  та мультимедійної системи для роботи з дітьми. Надаючи допомогу, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію, віддачу себе дітям, які потребують небайдужого повсякденного піклування і уваги. Ваша підтримка — свідчення  небайдужого ставлення до проблем освіти і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання.

Від усього серця бажаємо всім здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому.

З подякою і повагою, адміністрація і колектив ЗДО ясел-садка №1 «Оленка»

Адміністрація "Оленки" висловлює подяку всім причетним до підготовки ЗДО до нового  навчального року, за участь у створенні затишку, оновленні інтер'єру закладу та збагаченню навчально-ігрової бази груп.